Kärcher LTR 18-30 Battery Set akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 5399779Termékleírás
Cikkszám 5399779
Az LTR 18-30 Battery Set akkumulátoros szegélynyíró egy igazi sokoldalú eszköz. A sodrott vágódamillal a szegélynyíró pontos vágást biztosít, és könnyedén eléri a kert minden sarkát és szűk helyét. A damilhossz mindig tökéletesen beállítható az automatikus damiladagolásnak köszönhetően. A peremvágó funkció segítségével tiszta gyepszegélyt biztosít az ösvények és teraszok mentén. A dőlésszög gyorsan és egyszerűen beállítható, ha alacsony akadályok alatt szeretné levágni a füvet. A kihajtható növényvédő megvédi a virágokat és fákat a véletlen sérülésektől. A teleszkópos nyél és az állítható magasságú pótfogantyú biztosítja az ergonomikus és egyenes testtartást. A szállítási terjedelem egy akkumulátort és egy gyorstöltőt tartalmaz.
Az akkumulátort és a töltőt a csomag tartalmazza.
A gyártó adatai
Kärcher spol. s r. o.
Modletice 193
25101 Modletice
info@karcher.cz
4054278550244
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,10 kg |
| Magasság: | 31,5 cm |
| Szélesség: | 31,2 cm |
| Mélység: | 132,5 cm |





















