LUX-TOOLS A-RT-20/25 akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 4886263Termékleírás
Cikkszám 4886263
A LUX-TOOLS A-RT-20/25 akkumulátoros szegélynyíróval nagyobb ráfordítás nélkül hozhatja zöldfelületeit a lehető legjobb formába. Mivel teljesen vezeték nélkül működik, ezért szinte bárhol használható a kertben, a ház körül vagy a telek határán. Egy egyszerű kapcsolással válthat a szegélynyírás és az élvágás között. A kerti gép 20 V-os akkumulátorról működik, amely a hozzá tartozó töltővel együtt külön vásárolható meg. A nagy, 25 cm-es vágási körnek köszönhetően a damilos nyíróval gyorsan dolgozhat, és nagyobb felületeket is megmunkálhat. Dupla damillal felszerelt, melyek átmérője 1,6 mm. Minden szál 2,5 m hosszú.
Tökéletesen beállítható a munkamagassághoz
Annak érdekében, hogy a gyönyörű növények ne sérüljenek meg véletlenül, a vágókészülék speciális növényvédő kengyellel rendelkezik. Teleszkópos szárral is rendelkezik, amely fokozatmentesen állítható 90 cm és 118 cm között. A tiszta élvágáshoz egy kiegészítő kerékkel rendelkezik. A forgatható és hajlított vágófej segíti Önt a munkájában, így a nehezen hozzáférhető helyeket is elérheti. A csomag tartalmazza a már behelyezett dupla szálas vágódamilt is.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962556
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 25 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |
| Szélesség: | 2,7 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |



































