LUX-TOOLS akkumulátoros fűkasza 1 PowerSystem A-FS-2x20/30
Cikkszám 5231279Termékleírás
Cikkszám 5231279
A LUX-TOOLS A-FS-2x20/30 akkumulátoros fűkasza egy sokoldalúan és rugalmasan használható kerti készülék, amely a gyepszegélyek nyírásában, valamint a kisebb bozótok vágásában nyújt segítséget. Az akkumulátoros üzemnek köszönhetően a szegélynyíró mobil, valamint áramforrásoktól függetlenül használható, és megterhelő kábelhúzogatásra sincs szükség.
Akkumulátoros szegélynyíró késekkel és damillal
30 cm-es vágási átmérője révén a nagyobb felületek sem jelentenek problémát, és gyorsan haladhat a munkával. A szegélynyíró dupla vágódamilja 1,6 mm vastag, hossza 5 m. Ezenkívül kifejezetten bozótokhoz kifejlesztett bozótvágó késsel rendelkezik, amelynek éles pengéi 25,5 cm átmérőjűek.
Plusz markolattal és vállpánttal
A szegélynyíró nagy teljesítményű és szénkefe nélküli motorja 5500 fordulat/perc fordulatszámmal rendelkezik, vagyis nagy tempójú munkavégzéshez alkalmas. A fűkasza strapabíró szára alumíniumból készült. A helytakarékos tároláshoz összecsukható. A plusz markolat kényelmes irányítást tesz lehetővé. Eközben az ergonomikus kialakítású Softgrip markolat fáradásmentes kezelést tesz lehetővé. A tehermentesítéshez a vállpánt is hozzájárul, amely szükség esetén a fűzőkarikába akasztható.
Rugalmas használat az akkumulátoros működésnek köszönhetően
A kiváló minőségű akkumulátoros fűkasza LUX 1 PowerSystem része és kettő, ehhez a sorozathoz tartozó 20 V-os (névleges feszültség 18 V), 2 vagy 4 Ah-s lítium-ion akkumulátorral működtethető. Két darab 4 Ah akkumulátor használatát javasoljuk. Ahhoz, hogy a szerszám optimálisan működjön, mindkét akkumulátornak azonos töltöttségi szinten kell lennie. Ellenkező esetben a gyengébb töltöttségű akkumulátor hátráltatni fogja az erősebb töltöttségűt. Az akkumulátorok és a dupla töltőkészülék külön vásárolhatók meg.
Egy akkumulátor - két világ: Az 1 PowerSystem
Végre vége a különböző akkumulátorok és töltők idejének - a LUX-TOOLS 1 PowerSystem akkumulátor családja ezt teszi lehetővé. Ez egy rendszerben egyesíti a ház körül végzendő valamennyi fontos felhasználást. A különböző akkumulátorokkal rendelkező különféle készülékek helyett minden eszköz egyetlen akkumulátor típussal működtethető. Praktikus és költségeket takaríthat meg. A Twin Power technológiának köszönhetően pedig a nagy teljesítményű 40 V-os kerti gépek két 20 V-os akkumulátorral működtethetők - csak egy akkumulátor rendszerrel!
A 1 PowerSystem egyesíti a legújabb akkumulátor-generáció legjobb tulajdonságait. Optimális töltésszabályozás, az akkumulátorhűtéshez szükséges légcsatorna-rendszer, a biztonság és tartósság érdekében létrehozott házkialakítás, valamint a kiváló minőségű akkumulátor cellák optimális megbízhatóságot és biztonságot nyújtanak még az igényes munkákhoz is. Fedezze fel a vezeték nélküli szabadságot a ház és a kert körül a LUX-TOOLS 1 PowerSystem rendszerével.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962792
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Menetes és fűnyíró kések |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelzővel |
| Hajtómű: | Fogaskerék-hajtás |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 2 x 20 V |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 30,0 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Percenkénti fordulat: | 5 500 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 42,0 cm |
| Szélesség: | 77,0 cm |
| Mélység: | 178,0 cm |



































