LUX-TOOLS akkumulátoros szegélynyíró 1 PowerSystem A-RT-20/26
Cikkszám 4293296Termékleírás
Cikkszám 4293296
A LUX-TOOLS A-RT-20/26 akkumulátoros szegélynyíróval a fű ápolása és vágása a nehezen hozzáférhető helyeken is megoldott. Segítségével a kisebb zöldterületek füve pontosan lenyírható és az azt körülvevő szegélyek is szabályosan vághatók. Az akkumulátoros működésnek köszönhetően Ön optimális mozgástérrel rendelkezik és vezeték nélkül, mobilan és környezetkímélően dolgozhat.
Szegélynyíró késsel és védőkengyellel
A szegélynyíró vágási körének átmérője 26 cm, és a munkavégzés során megfelelő sebességet biztosít. A vágásról a vágókés műanyagból készült, éles pengéi gondoskodnak. A praktikus növényvédő kengyellel biztonságos távolságot tarthat a veteményesektől és virágágyásoktól. A kengyel megbízhatóan védi ezeket, anélkül, hogy a vágási folyamatot akadályozná. A szegélynyíró ezen kívül egy 90°-ban elforgatható, lesarkított vágófejjel is rendelkezik, melynek köszönhetően a dőlésszög módosítható. Így a nehezen hozzáférhető helyek is elérhetők.Kényelmes kerti szegélynyíró teleszkópos nyéllel és kiegészítő fogantyúval
A nyél teleszkópos funkciója szintén nagyon kellemes. A markolat igény szerint 92 cm-ről 120 cm-re meghosszabbítható a távoli helyek elérése érdekében. A kiegészítő fogantyúval lehetősége van a fűnyírót két kézzel vezetni. A csomag 10 vágókés-pengét tartalmaz a szegélynyíróhoz.Akkumulátoros szegélynyíró
Az akkumulátoros szegélynyíró a LUX 1 PowerSystem része és egy, ehhez a sorozathoz tartozó 20 V-os (18 V névleges feszültségű), 2 Ah-s vagy 4 Ah-s lítium-ion akkumulátorral működtethető. 2 Ah akkumulátor használatát javasoljuk. Az akkumulátor és a töltőkészülék külön vásárolhatók meg.Egy akkumulátor - két világ: Az 1 PowerSystem
A különböző akkumulátoroknak és töltőállomásoknak végre vége - ezt a LEX-TOOLS 1 PowerSystem akkumulátorplatform teszi lehetővé. Ez egy rendszerben egyesíti a ház körül végzendő valamennyi fontos felhasználást. A különböző akkumulátorokkal rendelkező különféle készülékek helyett minden eszköz egyetlen akkumulátor típussal működtethető. Praktikus és költségeket takaríthat meg. A Twin Power technológiának köszönhetően pedig a nagy teljesítményű 40 V-os kerti gépek két 20 V-os akkumulátorral működtethetők - csak egy akkumulátor rendszerrel!A 1 PowerSystem egyesíti a legújabb akkumulátor-generáció legjobb tulajdonságait. Optimális töltésszabályozás, az akkumulátorhűtéshez szükséges légcsatorna-rendszer, a biztonság és tartósság érdekében létrehozott házkialakítás, valamint a kiváló minőségű akkumulátor cellák optimális megbízhatóságot és biztonságot nyújtanak még az igényes munkákhoz is. Fedezze fel a vezeték nélküli szabadságot a ház és a kert körül a LUX-TOOLS 1 PowerSystem rendszerével.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960644
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Maximális vágásszélesség: | 26 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkció nélkül |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,15 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 93,0 cm |

























