Ryobi ONE+™ RY18LT23A-120 akkus szegélynyíró
Cikkszám 5255450Termékleírás
Cikkszám 5255450
Ryobi ONE+™ RY18LT23A-120 akkus szegélynyíró.
A Ryobi 18V ONE+™ RY18LT23A vezeték nélküli 23 cm-es szegélyvágó a Ryobi ONE+™ rendszerének részeként, amely több mint 200 vezeték nélküli szerszámot kínál a ház, kert, autóipar, kézművesség és sok más területen, tökéletes eszköz finom fű nyírásához és gyomok eltávolításához. Könnyű és kompakt kialakításának köszönhetően ideális eszköz finom fű karbantartására és a szegélyek megőrzésére. A Ryobi innovatív EasyEdge™ funkciója lehetővé teszi az egyszerű váltást a szegélyezés és a nyírás között, további funkcionalitást biztosítva. Az eszköz mindemellett fém szárat tartalmaz a tartósság érdekében, miközben alacsonyan tartja a súlyt, és kétkezes kialakítása javítja a ergonomikus használatot. Tartalmaz egy automatikus adagoló orsót és 1,6 mm-es szálat. 5,0 Ah-s akkumulátorral (nem tartozék) akár 50 percnyi folyamatos nyírást is biztosíthat egyetlen töltéssel. Ez csupasz szerszám, akkumulátor és töltő nem tartozik hozzá.
A gyártó adatai
Expert Zrt.
Óradna u. 12
1044 Budapest
info@expert.hu
4892210203366
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 23 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 4,5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Menetes és fűnyíró kések |
| Akku működési ideje: | 20 |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelzővel |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltővel |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 23,0 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
| Az akkumulátor töltési ideje: | 30 /perc |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,34 kg |
| Magasság: | 17,7 cm |
| Szélesség: | 22,5 cm |
| Mélység: | 68,2 cm |













