Worx WG163E.9 PowerShare akkumulátoros szegélynyíró 20 V Solo
Cikkszám 4265948Termékleírás
Cikkszám 4265948
A Worx WG163E.9 akkumulátoros szegélynyíróval könnyedén lenyírhatja a kimaradt gyepszegélyeket, a magas füvet és az elvadult növényzetet. Az akkumulátoros szegélynyíró számos olyan funkcióval rendelkezik, amelyek különösen kellemessé teszik a munkavégzést. A praktikus akkumulátoros működésnek köszönhetően szabadon mozoghat az egész kertben, emellett még halkabban és káros gázok nélkül dolgozik.
Automatikus damilmeghosszabbítás gombnyomásra
A Worx szegélynyíró szabadalmaztatott CommandFeed technológiával rendelkezik, amely teljesen automatikus damilmeghosszabbítást biztosít. A markolaton lévő, könnyen hozzáférhető kapcsolóval egy gombnyomással kitolhatja a friss damilt. Ez megkönnyíti a kezelést, Ön pedig hatékonyabban dolgozhat. Emellett a 30 cm-es vágásszélesség rendkívül gyors haladást tesz lehetővé.Szegélynyírótól gyepszegélyvágóig
A fűkasza szegélynyírófejjel rendelkezik, amely 90°-ban elforgatható. Ez megkönnyíti az alacsony kerti bútorok, trambulin, sövények vagy bokrok alatti nyírást. Ezenkívül szegélynyíróvá alakítható, így az ágyások, a járdák vagy a felhajtók szegélyei tisztán nyírhatók. A vezetőkerék biztosítja a készülék biztonságos vezetését. A növényvédő kengyel megvédi a szomszédos növényeket a sérülésektől.Hordozható és kényelmes motoros fűkasza
Az akkumulátoros fűkasza állítható, teleszkópos nyéllel rendelkezik, így a szegélynyíró testmagasságtól függően egyedileg állítható be. Az elülső markolat is állítható, amely biztosítja a gyep biztonságos és ellenőrzött nyírását. Így a hát- és vállizmok terhelése minimálisra csökken, és a hosszabb feladatok is kényelmesen elvégezhetők. A kettős kapcsoló biztonságos indítást biztosít, és megakadályozza a véletlen bekapcsolást.Worx PowerShare: Egy akkumulátor számos készülékhez
Az akkumulátoros fűkaszát a Worx PowerShare termékcsaládhoz tartozó, modern, 20 V-os lítium-ion akkumulátor hajtja. Az akkumulátor alacsony önkisülésével győz meg és megakadályozza a memóriahatást. A Worx 20 V-os akkumulátor gond nélkül kombinálható valamennyi Worx Powershare 20 V-os termékkel (az akkumulátorok külön kaphatók). Így nem kell több akkumulátort is megvásárolnia, és több hely marad a pincében vagy a szerszámtárolóban.| Worx WG163E.9 akkumulátoros szegélynyíró |
| WA0004 1,65 mm / 3 m damilorsó |
| Szegélyvágó kerék |
| Védőrács |
A Worx PowerShare termékcsalád akkumulátora és töltője külön kapható.
Javasoljuk, hogy akkumulátoros szegélynyírót zárt cipőben és hosszú nadrágban használja.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6924328306535
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 3 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,65 mm |
| szálhossz: | 3 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,05 kg |
| Magasság: | 94,5 cm |
| Szélesség: | 15,2 cm |
| Mélység: | 19,8 cm |













