Briloner Lero LED-es nyomógombos lámpa elemmel
Cikkszám 4354940Termékleírás
Cikkszám 4354940
A műanyagból készült, háromágú LED-es nyomógombos lámpát funkcionalitás és egyszerű kezelhetőség jellemzi. A be-/kikapcsolás nagyon egyszerűen működik, mindössze röviden meg kell nyomni a lámpát.
A lámpa 0,4 wattos LED-ekkel rendelkezik, és a rögzítéshez szükséges ragasztópárnával, valamint 3 db 1,5 V-os AAA elemekkel kerül kiszállításra. A LED-ek különösen hosszú, 20 000 órás élettartammal rendelkeznek, és 6000 K színhőmérsékletű, hidegfehér/semleges fehér fényt bocsátanak ki.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707239758
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 6 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |





