Briloner Pusi mobil LED-lámpa fekete 3 izzós 0,06 W
Cikkszám 4856563Termékleírás
Cikkszám 4856563
A 3 izzós Briloner LED-Push Light Pusi Lero koncepcióval rendelkezik, műanyag kivitelű, és funkcionalitásával, ill. könnyen kezelhetőségével győz meg. A be- és kikapcsolás nagyon egyszerű a lámpa rövid megnyomásával.
A lámpa 0,06 W-os LED-ekkel felszerelt, és tartalmaz egy ragasztópárnát is a rögzítéshez, valamint 3 darab 1,5 V-os AAA elemet. A LED-ek élettartama különösen hosszú, 20 000 óra, emellett 6500 K színhőmérsékletű, hideg-/semlegesfehér fényt sugároznak.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707423386
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 5 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 74 g |
| Magasság: | 2,7 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |





