Paul Neuhaus Helena LED-es aláépíthető lámpa 3 darabos készlet
Cikkszám 5166095Termékleírás
Cikkszám 5166095
A Helena aláépíthető lámpaszett praktikus funkciójával nyűgöz le. A készlet három acélszínű, háromszög alakú spotból áll, amelyek mindegyike egy-egy fixen beépített 2,5 LED-es izzóval felszerelt. Mindegyik izzó mintegy 220 lumennel világít és 3000 K értékű színhőmérsékletével kellemes melegfehér fényt biztosít. A készlet tartalmazza továbbá a hálózati csatlakozóval ellátott tápvezetéket is. A spotok kényelmesen egy billenőkapcsolóval kapcsolhatók be vagy ki. Mindegyik spotlámpa hossza 13 cm, szélessége 12,5 cm és magassága 4,5 cm. A spotok kábelhossza 180 cm.
A gyártó adatai
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248291160
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 540 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 471 g |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 12,5 cm |










