Dupli-Color festékspray szintetikus radiátorhoz fehér 400 ml
Cikkszám 1902204Termékleírás
Cikkszám 1902204
Jó fedő- és kitöltőképességgel rendelkező szintetikus, fehér színű festék, amely ellenálló a tartós meleggel szemben. Alkalmazható pl. radiátorok, forróvíztartályok, melegítőeszközök és melegvíz-csővezetékek felújításához és javításához. A festék jó karcolás- és ütésállóságának köszönhetően a kezelt felület hosszú távon megőrzi fényes színét.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500719110
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fűtőtestek |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 393 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







