Supralux alapozó általános 0,25 l fehér
Cikkszám 2653897Termékleírás
Cikkszám 2653897
Jól terülő, gyorsan száradó, könnyen csiszolható alapozó. Fára és fémfelületekre alapozóként és közbenső rétegként használható.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992450378073
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényesség: | Matt |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Típus: | Alapozó |
| Bázis: | Oldószertartalmú |
| Színárnyalat: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 358 g |
| Magasság: | 7,7 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |









