Supralux alapozó Koralkyd korróziógátló 0,75 l vörös
Cikkszám 2654069Termékleírás
Cikkszám 2654069
A Supralux Koralkyd korróziógátló alapozó, vas- és acélfelületek hatékony rozsdagátló alapozófestéke kül- és beltérben. Könnyen ecsetelhető, kiválóan tapad a felülethez.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992451106149,5992451106194
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényesség: | Matt |
| Méret: | 0,75 l |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Típus: | Alapozó |
| Bázis: | Oldószertartalmú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 864 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 10,1 cm |
| Mélység: | 10,1 cm |





