Trinát alapozó korróziógátló 100 fehér 1 l
Cikkszám 2105658Termékleírás
Cikkszám 2105658
Korróziógátló alapozófesték oxidmentesített (csiszolt, St3 tisztasági fokozatú), zsírtalanított acélfelületek kezeléséhez. Kül- és beltéren egyaránt alkalmazható. Hígítása nem javasolt. Kiadósság: 10 m2/l/réteg. A felvitelt követően 8 h (bármely Trinát termék esetén) vagy 48 h (egyéb észteres hígítású festék esetén) elteltével festhető át. Felvitele 1 rétegben javasolt.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5995061590018
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Méret: | 1 l |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Típus: | Alapozó |
| Bázis: | Oldószertartalmú |
| Színárnyalat: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 13,2 cm |
| Szélesség: | 10,9 cm |
| Mélység: | 10,9 cm |









