"Pink Kisses" kerti szegfű rózsaszín cserépátmérő: kb. 12 cm
Cikkszám 3663341Termékleírás
Cikkszám 3663341
A "Pink Kisses" kerti szegfű (Dianthus) márciustól novemberig kétszínű, kellemes illatú virágokat hoz. Az áteresztő, laza talajt és a kert napos helyeit tökéletesen meghálálja. A "Pink Kisses" kerti szegfű erős fagyok esetén is dacol a téllel. A lapos növésű évelő növény 30 cm-es magasságával mindig tökéletesen mutat.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 10 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







