Álló fukszia cserépátmérő: kb. 10,5 cm Fuchsia
Cikkszám 3923745Termékleírás
Cikkszám 3923745
Az álló fukszia (Fuchsia) függőlegesen nő, és az egész idényben kétszínű, a legkülönbözőbb színkombinációjú virágokat hozza, így gondoskodik a hosszan tartó örömről. Napos és félárnyékos helyen érzi legjobban magát. A talaj magas vízáteresztő-képessége hihetetlenül fontos, mivel a vízpangás és a cserépben maradó víz elkerülhetetlenül rothadáshoz vezet.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Rózsaszín-lila-fehér |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 120 cm |
| Cserépméret: | 1 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Csoportos ültetés |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Fuchsia Hybrid |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





