Cseppecskevirág cserépátmérő kb. 10,5 cm Osteospermum
Cikkszám 2402931Termékleírás
Cikkszám 2402931
A cseppecskevirág (Osteospermum) egy egyenes, kompakt növésű és margarétához hasonló virágokkal rendelkező kerti vagy balkonnövény. Különböző színekben kapható, a fehértől a rózsaszínen, a piroson és a sárgán át az erőteljes lila színig.
Ideális kerti növény napos helyekre
A virágos növény a napos és szélvédett helyeket és az egyenletesen nedves, pangó víz nélküli talajt kedveli az optimális növekedés érdekében. Félárnyékban is jól érzi magát, de minél több fényt kap, annál több virágot hoz. Mivel a cseppecskevirág csak akkor igényel vizet, amikor a föld felső kérge kiszáradt, ezért olyan kertészek számára is megfelelő, akik néha nem találnak időt az öntözésre.
Könnyen gondozható, nagy tápanyagigényű, nyáron virágzó növény
A legtöbb hosszan virágzó növényhez hasonlóan, amelyek folyamatosan új rügyeket és virágokat hoznak, a cseppecskevirág is rendkívül tápanyagigényes. A virágzás ideje alatt a legjobb, ha 1-2 hetente tápoldatozzuk. Az elvirágzott szárak rendszeres visszavágásával serkentheti a virágzást. Megfelelő gondozás mellett ez a nyáron virágzó növény júniustól októberig újra és újra hozza a virágokat. A növény színe nem szabadon választható, mivel a szállítás a rendelkezésre állás függvénye.
A gyártó adatai
Kwekerij Meerlos B.V.
van Rijckevorsellaan 2
2691 s-Gravenzande
info@meerlos.nl
4250525621242,8717191027656,4011261063679,4011261059269
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 50 cm |
| Cserépméret: | 0,5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Osteospermum |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 10 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







