Kerti pillangóvirág színkeverék, cserépátmérő: kb. 13 cm
Cikkszám 2648269Termékleírás
Cikkszám 2648269
A kerti pillangóvirág (Cosmos bipinnatus), amely sallangos pillangóvirágként is ismert, egy igénytelen egynyári növény, amely az első fagyig virágzik.
Nagyon jól illik a vadas- és pillangókertekbe.
A termék rendelkezésre állása eltérhet a szállítási információban megjelölt adatoktól!
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4011261036277,4011261082953,4011261110427
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 50 cm |
| Cserépméret: | 13 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 16 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 13 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







