OBI oroszlánszáj cserépátmérő: kb. 13 cm Antirrhinum
Cikkszám 4086567Termékleírás
Cikkszám 4086567
Az OBI Living Garden oroszlánszáj (Antirrhinum majus) sok napfényt igényel, de félárnyékos helyeken is jól növekedik.
Dézsákba és ágyásokba is ideális, és különböző színekben kapható.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442022572
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Cserépméret: | 1 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Csoportos ültetés |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



