Álló WC alsó kifolyású mély öblítésű
Cikkszám 4126082Termékleírás
Cikkszám 4126082
Álló WC alsó kifolyású, mély öblítésű, fehér.
A gyártó adatai
FÁRSZER FÁRBÁS GÁBOR
SZÉNÁS U.. 15
6400 KISKUNHALAS
diy@farszer.hu
4051202555917
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus WC: | Álló WC-k |
| Alkalmazási terület: | Padlóra állítható |
| Kivitel: | Mélyöblítésű |
| Kifolyó: | Függőleges kifolyású |
| Székhely: | Ülőke nélkül |
| Öblítőtartály: | Tartály nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,0 kg |
| Magasság: | 39,0 cm |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Mélység: | 53,0 cm |





