GROW by OBI "Topaz" bio téli alma narancs-piros mag. kb. 100-120 cm cserép 7 l
Cikkszám 5233044Termékleírás
Cikkszám 5233044
A "Topaz" bio téli alma (Malus domestica) egy közepesen erős növésű gyümölcsfa narancssárga-piros gyümölcsökkel, amelyektől összefut a nyál az ember szájában. Szeptember végétől lehet kóstolgatni. A bőséges terméshez a vízáteresztő, humuszos talaj és a napos elhelyezés biztosít optimális feltételeket. Halvány rózsaszín virágaiban áprilistól májusig gyönyörködhetünk, amelyek a "Topaz" bio téli almát minden kertben szemet gyönyörködtető látvánnyá teszik.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442061274
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Betakarítás lehetséges ekkortól: | 4. év |
| Íz: | Lédús, savanykás |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Önbeporzó: | Nem öntermékeny |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Cserépméret: | 7 l |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Betakarítás kezdete: | Szeptember |
| Betakarítás vége: | Október |
| Gyümölcs fajtája: | Ehető gyümölcsök |
| A termés felhasználása: | Befőzés |
| Vízszükséglet: | Normál |
| A virágzás vége: | Május |
| Botanikai név: | Malus domestica |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Ehető: | Ehető |
| Bio: | Bio |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Aktuális növénymagasság: | 125 cm |
| Növénytávolság: | 300 cm |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





