OBI árnyliliom fehér-tarka cserépátmérő: kb. 13 cm Hosta
Cikkszám 4057634Termékleírás
Cikkszám 4057634
Az OBI Living Garden árnyliliom (Hosta) egy nagyon szép kerti növény. Fehér-zöld levelének köszönhetően különösen dekoratív. Ez a növény leginkább az árnyékos helyeket kedveli.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442002703
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Ibolyakék |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Félárnyékos vagy árnyékos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Cserépméret: | 1,3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | árnyéktartomány |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Hosta Hybrid |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 538 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 15,6 cm |
| Mélység: | 15,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









