Fiskars Solid Hegyes ásó
Cikkszám 4972337Termékleírás
Cikkszám 4972337
A Fiskars Solid hegyes ásó megfizethető áron kínál kiváló minőséget minden kertbarát számára. Az élesített, hegyes lapátfej ideális általános ásási feladatokhoz és gyep vagy gyökerek vágásához. A fej erős fém tengelyre van hegesztve az időtálló tartósság érdekében. A rálépő segíti a hatékony behatolást a talajba. A D-alakú markolat miatt kényelmes a fogása a kesztyűvel vagy anélkül történő hatékony munkavégzés során.
A gyártó adatai
Fiskars Group
Keilaniementie 10
FI-02151 Espoo
customerservice.italia@fiskars.com
6411501311832
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyélátmérő: | 3,4 cm |
| Típus: | Ásó |
| Lap anyaga: | Bóracél |
| Min. nyélhossz: | 90 cm |
| Maximális nyélhossz: | 110 cm |
| Nyél anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,85 kg |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 117,0 cm |









