LUX-TOOLS kerti ásó a nyélnél lépésbetéttel 85 cm-es
Cikkszám 9235334Termékleírás
Cikkszám 9235334
A LUX-TOOLS ásó kiválóan alkalma a kerti munák elvégzésére. 850 mm-es nyéllel, valamint a cipőt kímélő lépésbetéttel rendelkezik. Lemezméret: 113 mm x 175 mm x 2 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873201608
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyélátmérő: | 3,6 cm |
| Típus: | Ásó |
| Lap anyaga: | Acél |
| Maximális nyélhossz: | 85 cm |
| Nyél anyaga: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 85,0 cm |
| Szélesség: | 28,5 cm |
| Mélység: | 2 mm |







