1 mezős főzőlap fekete-ezüst 1500 W
Cikkszám 5433560Termékleírás
Cikkszám 5433560
Ez a kompakt, modern fekete színű, ezüstös díszítésű 1 mezős főzőlap ideális társ, ha kevés hely van a főzésre, vagy több főzőlapra van szüksége. A mező 180 mm-es átmérője elegendő helyet biztosít a szokásos edények és serpenyők számára. A készülék praktikus méretei (7,5 cm x 25,2 cm x 23,9 cm, ma x szé x mé) lehetővé teszik, hogy használat után könnyedén elrakhassa a szekrénybe, vagy magával vihesse a következő kempingezésre.
A hőmérsékletet a termosztátos szabályozóval állítható be szükség szerint, és 6 teljesítményszintet kínál. A maximális 1500 W teljesítménynek köszönhetően a főzőlap gyorsan használatra kész, míg a beépített jelzőfény kijelzi az állapotát. A megbízható túlmelegedés elleni védelem és a stabil, csúszásgátló gumitalpak megakadályozzák a sima felületeken való elcsúszást, így nyugodt lehet főzés közben.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873448379
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Öntisztító funkció: | Öntisztítási funkció nélkül |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Teljesítményszintek száma (darab): | 6 Darab |
| Beépíthető főzőlap kivitelezési módja: | Szabadon álló |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Kivitel: | Álló készülék |
| Kezelőelemek: | Forgógombok |
| Főzőlap boost funkció: | Boost funkció nélkül |
| Kijelző: | Kijelző nélkül |
| Sütő energiatípus: | Áram |
| Főzőlap energiatípus: | Áram |
| Gyerekbiztosíték: | Gyermekzár nélkül |
| Mikrohullámú funkció: | Mikrohullámú funkció nélkül |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
| Gőzpárolók: | Gőzpároló nélkül |
| Alkalmazásvezérlés: | Nem alkalmazáskompatibilis |
| Főzőfelületek száma: | 1 |
| TÍPUS FŐZŐLAP: | Főzőlap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Szélesség: | 23,9 cm |
| Mélység: | 25,2 cm |







