OBI Premium színtelen lakk átlátszó magasfényű 750 ml
Cikkszám 2198893Termékleírás
Cikkszám 2198893
Kiváló minőségű, műgyanta alapú magasfényű színtelen lakk fabútorok, pl. kül- és beltéri asztalok, székek stb. színtelen, strapabíró lakkozásához. Az OBI Premium színtelen lakk aromamentes, könnyen kezelhető, jó terülőképességű, ütődés- és ütésálló. Egyéb fafelületekre is, mint pl. faburkolatokra, ajtókra, stb. valamint lakkozott felületek színtelen védőbevonataként.
Tartalma kb. 8 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498363035,4004014279014
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa, lakkozott felületek |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Fényességi fokozat: | Magasfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Színtelen |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 24 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 675 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |







