OBI színtelen lakk vízzel higítható átlátszó magasfényű 375 ml
Cikkszám 3056710Termékleírás
Cikkszám 3056710
Vízzel hígítható, akril alapú színtelen lakk minden beltéri fához, pl. bútorokhoz, ajtókhoz, faburkolatokhoz. Színtelen, kopásálló rétegként is kiválóan alkalmazható már kezelt felületeken. Az OBI színtelen lakk tapadásmentes, gyorsan szárad, szagtalan, ütés- és karcálló, korlátozottan ellenálló a tisztítószerekkel és az alkohollal szemben, és nagyon jól terül.
Tartalma kb. 4 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498363097
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Megfelel alapként: | Fa |
| Ideálisan alkalmas: | Fa, lakkozott felületek |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítéssel |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 8 °C |
| Felhordás módja: | Színtelen |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fényességi fokozat: | Fényes |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 0 375 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 382 g |
| Magasság: | 8,7 cm |
| Szélesség: | 8,4 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |







