Sadolin lakk Yacht 0,75 l
Cikkszám 2531523Termékleírás
Cikkszám 2531523
Külső fafelületek kezelésére alkalmas csúcsminőségű, magasfényű oldószeres lakk, amely az UV-sugárzásnak ellenálló adalékot is tartalmaz. Alkalmas minden külső fafelület kezelésére a vízvonal felett. A fafelületnek rendkívül hosszú ideig védelmet biztosít, amely csak ritkán igényel karbantartást. Ellenáll az időjárás okozta kopásnak, a napsugárzásnak, a csapadéknak, a tengervíznek és a sós levegőnek.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5903525010088,5992454629010
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fényességi fokozat: | Magasfényű |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 713 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 10,1 cm |
| Mélység: | 10,1 cm |







