Midnight Mystery báránybőr rózsaszín 60 cm x 90 cm
Cikkszám 4617791Termékleírás
Cikkszám 4617791
A Midnight Mystery báránybőr kellemes hangulatot teremt otthonában és tetszés szerint szőnyegként vagy takaróként is használható beltéren. Ez a hosszú élettartamú természetes termék hőszigetelő és elnyeli a lépések zaját. A termék optikailag divatos rózsaszín színével hódít. A báránybőr hosszúsága 90 cm, szélessége 60 cm, szálmagassága pedig 5 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871411207
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Motívum: | Ton-in-Ton |
| Stílus: | Modern |
| Forma: | Speciális forma |
| Bolyhok magassága kb.: | 5 mm |
| Létrehozási mód: | Cserzett |
| Csúszásgátló: | Nem csúszásgátló |
| Hátanyag: | Bőr |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |
Meglévő padlóburkolatától függetlenül javasoljuk, hogy helyezzen csúszásgátló szőnyegalátétet szőnyege alá. Ez megakadályozza a szőnyeg elcsúszását.







