Modern II konyhabútor 240 cm fehér - tölgy
Cikkszám 4044442Termékleírás
Cikkszám 4044442
Front része sonoma tölgy tabac / fehér, korpusz fehér, melamin forgácslap, 16 mm vastagságú / E-1 osztály /. Szekrények hátfala: HDF, 2,5 mm vastagság, szín: fehér. Szegélyezés: papír furnér, alsó szekrények szélessége 180 cm, magasság 81,5 cm, mélység 44 cm, felső szekrények 240 cm konfigurációban, magassága 57 cm, mélység 29 cm, műanyag fogantyú 16 cm-es távolsággal, a műanyag lábak 10 cm magasak, zsanérok: diam. 35 mm, rugóval, az ajtó nyitási szöge 110 fok. Élvédő: galvanikus-nikkel. 7 csomag szekrényekkel, 1 csomag tartozékokkal, különálló csomagolású üvegekkel, önálló tartószekrényekhez szerelési útmutató a csomagolásban kiegészítőkkel. Az elektromos készülékek, dekorációs elemek, munkalap, mosogató és csaptelep nem része a terméknek és a szállítmánynak.
A gyártó adatai
Black and White Style Bogumiła Zielmachowicz
Nowina 28
82-310 Nowina
export@bws.com.pl
5902012163740
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hűtőszekrény: | Hűtőszekrény nélkül |
| Mosogatógépek: | mosogatógép nélkül |
| Páraelszívó: | Elszívó burkolat nélkül |
| Mikrohullám: | Mikrohullámú sütő nélkül |
| Főzőfelület: | Főzőlap nélkül |
| Elektromos gépek: | Nem |
| Korpusz szín: | Fehér matt |
| forma: | szekrénysor |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 105,8 kg |
| Magasság: | 86,2 cm |
| Szélesség: | 6,00 m |
| Mélység: | 3,64 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





