Briloner süllyesztett LED-es lámpa 3 darabos készlet matt nikkel
Cikkszám 4259586Termékleírás
Cikkszám 4259586
A süllyesztett LED-es lámpák ezen időtálló készlete matt nikkelszínű fémből készült, és könnyedén felszerelhető a különböző helyiségekbe. Mivel a lámpatest forgatható, a lámpák optimálisan állíthatók be a kívánt megvilágításhoz. A csomag az izzókat (GU10-es foglalat) nem tartalmazza. Beépítési méret: 68 x 60 mm (Mé x Ma).
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707363750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Nikkel |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 3 |
| IP védelmi osztály: | IP23 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 6 cm |
| Beépítési átmérő: | 6,8 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 9 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 189 g |
| Magasság: | 6,5 cm |
| Szélesség: | 8,6 cm |
| Mélység: | 8,6 cm |





