Briloner süllyesztett LED-es lámpa 3 db-os készlet matt nikkel 8 cm forgatható
Cikkszám 4269940Termékleírás
Cikkszám 4269940
A Briloner Leuchten süllyesztett LED-es lámpákat tartalmazó 3 darabos készletében visszafogott formaterv, nagy fokú funkcionalitás és jó minőség egyesül. Csekély, mindössze 3 cm-es beépítési mélységnek köszönhetően a lámpák sokoldalúan használhatók, és könnyedén illeszthetők be szinte minden helyiségbe, például a nappaliba, a hálószobába vagy a folyosóra. A LED-es izzók 300 lumennel és 3000 kelvinnel gondoskodnak a világos, kellemesen melegfehér színhőmérsékletről. A süllyesztett lámpák forgathatók, így tetszés szerint igazíthatók a helyiség adottságaihoz. A fixen beépített izzók hosszú, akár 20 000 órás élettartamában is a lámpa jó minősége köszön vissza.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707363781
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Nikkel |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 300 lm |
| IP védelmi osztály: | IP23 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 3 cm |
| Beépítési átmérő: | 6,8 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 3 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 3,6 cm |
| Szélesség: | 8,2 cm |
| Mélység: | 8,2 cm |













