Briloner süllyesztett LED-es lámpa 460 lm 3000 K króm
Cikkszám 4259743Termékleírás
Cikkszám 4259743
Ez az időtálló süllyesztett LED-es lámpa krómszínű fémből készült, és könnyedén felszerelhető a különböző helyiségekbe. A spotlámpa kellemes, melegfehér (3000 K) fényt bocsát ki. Mivel a lámpatest forgatható, a lámpa optimálisan állítható be a kívánt megvilágításhoz. A csomag 1 darab energiatakarékos, GU10-es foglalatú izzót tartalmaz, amely 5 wattos és 460 lumen fényerejű. Az izzót hosszú, akár 20 000 órás élettartam jellemzi. Beépítési méret: 68 mm (Mé).
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707370345
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Króm |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 460 lm |
| IP védelmi osztály: | IP23 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 6 cm |
| Beépítési átmérő: | 6,8 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 5 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 8,6 cm |
| Mélység: | 8,6 cm |





