Briloner süllyesztett LED-es lámpa fehér Ma: 2,9 cm átmérő: 17 cm
Cikkszám 4144754Termékleírás
Cikkszám 4144754
A műanyagból készült, kerek süllyesztett LED-es lámpát LED-ekkel együtt szállítjuk. A lámpa fényszóró hatású, fixen beépített LED-lapokkal rendelkezik, amelyek átlagos üzemideje 25 000 óra. Ez napi 3,5-4 órás használat esetén körülbelül 20 évnyi élettartamnak felel meg. A fényes fehér színnek köszönhetően stílusos kialakítású, és minden környezetben jól hat. Ráadásul nem vakító, kellemes semleges fehér (4000 K) fényt bocsát ki, amely minden helyiséget optimálisan világít meg, és harmonikus légkört teremt. IP44 védettségüknek köszönhetően a beépített lámpák fenntartás nélkül használhatók nedves helyiségekben, mert védettek a fröccsenő vízzel és a szennyeződéssel szemben. A süllyesztett LED-es lámpa szerelése a csomagban található szerelőanyag és a német nyelvű szerelési útmutató használatával különösen egyszerűen elvégezhető. Egyszerű formatervezésének köszönhetően jól mutat a hálószobában, a nappaliban, valamint az előszobában is.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707328001
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 200 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 3 cm |
| Beépítési átmérő: | 16 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 9,6 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 259 g |
| Magasság: | 2,9 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |





