Briloner süllyesztett LED-es lámpa készlet 400 lm 3000 K fehér
Cikkszám 4259693Termékleírás
Cikkszám 4259693
A süllyesztett LED-es lámpák ezen időtálló készlete fehér színű fémből készült, és könnyedén felszerelhető a különböző helyiségekbe. A spotlámpák kellemes, melegfehér (3000 K) fényt bocsátanak ki. Mivel a lámpatest forgatható, a lámpák optimálisan állíthatók be a kívánt megvilágításhoz. Az IP65 védelmi osztálynak köszönhetően a süllyesztett lámpák gond nélkül felszerelhetők a fürdőszobába vagy kültérre. A csomag 3 darab energiatakarékos, GU10-es foglalatú izzót tartalmaz, amelyek egyenként 5 wattosak és 400 lumen fényerejűek. Az izzókat hosszú, akár 25 000 órás élettartam jellemzi.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707353928
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 400 lm |
| IP védelmi osztály: | IP65 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 6 cm |
| Beépítési átmérő: | 6,8 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 4,7 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 442 g |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |















