OBI Slim süllyesztett LED-es lámpa 8 cm
Cikkszám 4077103Termékleírás
Cikkszám 4077103
A rendkívül lapos OBI Lighting süllyesztett LED-es lámpa sokoldalúan használható. Dekoratívan megvilágíthat vele például álmennyezeteket vagy egyéb felületeket a padlón, a konyhában vagy a lakótérben. A lámpa kiválóan alkalmazható fürdőszobában, bútorokon, vitrineken és szekrényeken. A LED-es technológia nagy előnye, hogy a lámpák késleltetés nélkül világítanak, hőleadásuk csekély. Így azonnal a teljes fényerőt élvezheti. A kör alakú spotlámpa kiváló minőségű, fehér műanyagból készült.
Modern megvilágítás otthonába
7,4 cm-es beépítési átmérő és 8 cm-es beépítési mélység esetén teljes átmérője 8 cm. A LED-es izzó teljesítményfelvétele 4,5 W, energiahatékonysági osztálya A+. 3000 K színhőmérsékleten melegfehér fényt sugároz, és 210 lumenes fényáramot hoz létre. Átlagos névleges élettartama 20 000 óra. A hosszú élettartamú izzó fixen be van építve és nem cserélhető. Szerelése egyszerű, süllyesztéssel elvégezhető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121056106
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 320 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Beépítési átmérő: | 7,4 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 158 g |
| Magasság: | 1,9 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |







