Rábalux Holly mennyezeti spotlámpa 3-as 44 cm antik arany - borostyán
Cikkszám 4274007Termékleírás
Cikkszám 4274007
A letisztult és elegáns formavilágot képviselő Holly hármas spotlámpa remek választás lehet a nappaliba vagy egy tágas előszobába. A design lámpa három állítható feje 360 fokos, tökéletes megvilágítást biztosít a helyiségben, így nem lesz szükség kiegészítő fényforrásokra. Ezt a modellt füstös hatású, borostyán színű lámpabúra és antik arany színben pompázó, fém dísztalp teszi különlegessé. A lámpa méretei a következők: teljes átmérője 440 mm, a dísztalp átmérője 80 mm. A Holly hármas spotlámpa E14 típusú foglalataiba 3 db, egyenként legfeljebb 40 W teljesítményű, energiatakarékos izzót tehetünk. A kellemes, meghitt hangulat megteremtéséhez válasszunk melegfehér fényű izzókat. A lámpát fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250355498
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 3 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 640 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |





