Turboair Tilly páraelszívó 60 cm
Cikkszám 4270435Termékleírás
Cikkszám 4270435
A szintetikus zsírszűrővel és LED-izzóval felszerelt Turboair Tilly páraelszívó praktikus megoldás főzéskor a szagok, a pára és a zsír elszívásához. Egyszerűen a falra szerelhető és bútorelem alá is beépíthető.
A gyártó adatai
ELICA s.p.A.
Via Ermanno Casoli 2
60044 Fabriano
hda_webform@elica.com
5999561054742
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| anyag: | Acéllemez |
| üzemmód: | Keringetett és elszívott levegő |
| szín: | Fehér |
| Hangerő: | 68 dB |
| Világítási mód: | LED |
| Alkalmazásvezérlés: | Nem alkalmazáskompatibilis |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,60 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |

















