Begónia "I'Conia" mag. kb. 20 - 30 cm cserépátmérő kb. 13 cm Begonia Hybride
Cikkszám 5265376Termékleírás
Cikkszám 5265376
Az "I'Conia" begónia (Begonia hibrid) robusztus, igénytelen folyamatosan virágzó növény. Ez a begónia fáradhatatlanul hozza ragyogó virágait, amelyek kiemelkednek a szív alakú, erőteljesen zöld levelekből.
Kompakt, részben túlnyúló növekedésének köszönhetően a függő növény tökéletes függőládákba vagy balkonládákba. Napos, valamint félárnyékos vagy árnyékos helyen is jól érzi magát, de a pangó víztől védeni kell.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4014289841120
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Botanikai név: | Begonia |
| Ehető: | Nem ehető |
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Félárnyékos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



