Belátás ellen védő kerítésajtó WPC alumínium antracit 180 cm x 100 cm
Cikkszám 4877726Termékleírás
Cikkszám 4877726
A belátás ellen védő kerítésajtó a megfelelő belátás ellen védő elemekkel kombinálva robusztus belátás elleni védelmet biztosít kertjében vagy teraszán. Modern, antracit színű megjelenésének köszönhetően a kerti ajtó minden környezetbe illeszkedik. Az alumínium elemek különleges hangulatot biztosítanak az ajtónak. Élvezze a szabadban töltött időt anélkül, hogy aggódnia kellene a nem kívánt bepillantások miatt.
WPC ajtó tartós és könnyen karbantartható
A WPC egy időjárásálló, robusztus és könnyen karbantartható anyag, amely környezetbarát is. A műanyag és a fa kombinációja miatt az anyag kevésbé érzékeny az UV-sugárzásra és a magas vagy alacsony hőmérsékletre. Így a WPC belátás elleni védelem megjelenése hosszú ideig igényes marad. A belátás ellen védő kerítés könnyen karbantartható és könnyen tisztítható.
Könnyű összeszerelés
Az elegáns kerti ajtó egyedileg bővíthető belátás ellen védő kerítéselemekkel. Az ajtó 9 csiszolt függőleges elemet és 4 vízszintes alumínium elemet tartalmaz. Az alumínium ajtókeret mérete 6 cm x 4,1 cm (Sz x Mé). A csomag tartalmazza az ütközőt és a hozzá illő, 3 kulcsot tartalmazó kilincskészletet.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876474504,4048121273312
Sicherheitshinweise
Használjon védőkesztyűt Használjon lábvédőt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Profilkészítés: | függőleges lamellák |
| Anyag: | WPC |
| Keretvastagság: | 6 cm |
| Felületkezelés: | Szálcsiszolt |
| Rögzítés a talajba: | Nincs megadva |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 42,4 cm |



















