GroJa belátás ellen védő kerítéselem négyzetes antracit 180 cm x 180 cm
Cikkszám 4531372Termékleírás
Cikkszám 4531372
A Groja belátás ellen védő kerítéselem a kertben, erkélyen vagy teraszon nyújt robusztus belátás elleni védelmet és semleges, modern megjelenésével bármilyen környezetbe illik. Élvezze zavartalanul a szabadban töltött időt - közben pedig ne aggódjon az illetéktelen tekintetek miatt.
WPC kerítés - hosszú élettartamú és könnyen tisztítható
A WPC időjárásálló, robusztus és könnyen tisztítható anyag, amely ökológiai szempontból is kiváló minőségű. A műanyag és a fa kombinációja miatt az anyag kevésbé érzékeny az UV-sugárzásra és a magas vagy alacsony hőmérsékletre. Így a belátás elleni védelem megjelenése hosszú ideig igényes marad. Emellett a kerítés könnyen karbantartható és könnyen tisztítható.Egyedi kerttervezés egyedi kerítéselemekkel
Alakítsa kertjét teljes mértékben az elképzelései szerint. A kerti kerítés lehetővé teszi a kerítéselemek rugalmas összeállítását. A klasszikus, mégis időtlen elemek kellemes hangulatot teremtenek minden kertben.Klasszikus kerti kerítés finom részletekkel
A GroJa belátás elleni védő fal apró barázdákkal díszített, függőleges üreges kamrájú lamellákkal rendelkezik, így minden részletében dekoratív. A négyszögletes elem széles felületével optimális belátás elleni védelmet biztosít, így igazi magánszférát varázsol kertjébe.A gyártó adatai
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb
Gewerbestraße 16
26624 Südbrookmerland
info@groja.de
4250260966370
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fafajta: | fa nélkül |
| Profilkészítés: | függőleges lamellák |
| Anyag: | WPC |
| Keretvastagság: | 3,2 cm |
| Szín: | Antracit |
| Felületkezelés: | Bordázott |
| Rögzítés a talajba: | Betonozni / feldübelezni |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 3,2 cm |













