GroJa kész kerítés keskeny oldalán álló bicolor 84,3 cm x 180 cm
Cikkszám 4531414Termékleírás
Cikkszám 4531414
GroJa kész kerítés - Könnyen ápolható, fahatású
A GroJa készkerítés-elemek apró barázdákkal díszített üreges kamrájú lamellákkal rendelkeznek, így minden részletükben dekoratívak. Alakítsa kertjét teljes mértékben az elképzelési szerint. A GroJa kerítéssorozat lehetővé teszi a kerti kerítés elemeinek rugalmas összeállítását. A klasszikus és mégis időtlen elemek kellemes légkört teremtenek minden kertben.
WPC - Tartós fa design.
A fa-polimer-kompozit egy természetes rostokból, műanyagból és adalékanyagokból álló fa-műanyag-keverékanyag. A WPC-ben egyesül a tömör fa megjelenése és melegsége a műanyag egyedülálló tulajdonságaival.
A gyártó adatai
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb
Gewerbestraße 16
26624 Südbrookmerland
info@groja.de
4250260966516
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fafajta: | fa nélkül |
| Profilkészítés: | függőleges lamellák |
| Anyag: | WPC |
| Keretvastagság: | 3,2 cm |
| Szín: | Homok |
| Rögzítés a talajba: | Betonozni / feldübelezni |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 84,3 cm |
| Mélység: | 3,2 cm |



