WPC belátásgátló kerítéselem alumínium antracitszürke 180 cm x 180 cm
Cikkszám 4152336Termékleírás
Cikkszám 4152336
A belátásgátló kerítéselem a kertben, az erkélyen vagy a teraszon robusztus belátás elleni védelmet nyújt, és modern antracitszínű megjelenésével bármilyen környezetbe illeszkedik. Az alumínium elemek különleges hangulatot kölcsönöznek a kerítésnek. Élvezze zavartalanul a szabadban töltött időt és közben ne aggódjon az illetéktelen tekintetek miatt.
WPC kerítés - hosszú élettartamú és könnyen tisztítható
A WPC egy időjárásálló, robusztus és könnyen ápolható anyag, amely ökológiai szempontból is kiváló minőségű. A műanyag és fa keveréke kevésbé érzékeny az UV-sugárzásra, valamint a magas vagy alacsony hőmérsékletekre. Így a WPC belátás elleni védelem optikája hosszú időn keresztül megmarad. A belátásgátló kerítés emellett könnyen ápolható és tisztítható.Könnyen rögzíthető alumínium vagy WPC oszlopok segítségével betonba a biztos tartás érdekében
Az elegáns kerti kerítés egyedileg bővíthető. A belátásgátló sáv 17 bordázott és csiszolt függőleges, valamint négy vízszintes alumínium elemet tartalmaz. Rögzítése alumínium- vagy megfelelő WPC-oszlopra történik nemesacél-csavarok segítségével (külön kaphatók). Az oszlopokat a megfelelő stabilitás érdekében bele kell betonozni a földbe.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123252551,4007876517447,4007871460014,4048121261630
Sicherheitshinweise
Használjon védőkesztyűt Használjon lábvédőt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Profilkészítés: | függőleges lamellák |
| Anyag: | WPC |
| Keretvastagság: | 2,3 cm |
| Szín: | Antracit |
| Felületkezelés: | Bordázott |
| Rögzítés a talajba: | Bebetonozáshoz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 39,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 2,3 cm |

















