WPC belátásgátló kerítéselem alumínium világosszürke 180 cm x 180 cm
Cikkszám 4154225Termékleírás
Cikkszám 4154225
A belátásgátló kerítéselem a kertben, az erkélyen vagy a teraszon robusztus belátás elleni védelmet nyújt, és modern világosszürke megjelenésével bármilyen környezetbe illeszkedik. Az alumínium elemek különleges hangulatot kölcsönöznek a kerítésnek. Élvezze zavartalanul a kültéren töltött időt, és ne aggódjon az illetéktelen tekintetek miatt.
WPC kerítés - hosszú élettartamú és könnyen tisztítható
A WPC egy időjárásálló, robusztus és könnyen tisztítható anyag, amely ökológiai szempontból is kiváló minőségű. A műanyag és fa keveréke kevésbé érzékeny az UV-sugárzásra, valamint a magas vagy alacsony hőmérsékletekre. Így a WPC belátás elleni védelem optikája hosszú időn keresztül megmarad. A belátásgátló kerítés ráadásul könnyen tisztítható.Egyszerűen összeszerelhető alumínium vagy WPC oszlopok segítségével betonba a stabilitás érdekében
Az elegáns kerti kerítés egyedileg bővíthető. A belátásgátló sáv 17 bordázott és csiszolt függőleges, valamint négy vízszintes alumínium elemet tartalmaz. Rögzítése alumínium- vagy megfelelő WPC-oszlopra történik nemesacél-csavarok segítségével (külön kaphatók). Az oszlopokat a megfelelő stabilitás érdekében bele kell betonozni a földbe.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876506113,4007871460007,4007876473668,4048121260428,4048125101376
Sicherheitshinweise
Használjon védőkesztyűt Használjon lábvédőt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Profilkészítés: | függőleges lamellák |
| Anyag: | WPC |
| Keretvastagság: | 2,3 cm |
| Szín: | Szürke |
| Felületkezelés: | Bordázott |
| Rögzítés a talajba: | Bebetonozáshoz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 2,3 cm |













