Beltéri ajtólap jobbos fehér 210 cm x 75 cm
Cikkszám 4084182Termékleírás
Cikkszám 4084182
Dekorfóliás MDF ajtólap, papírrács betéttel, magyar szabvány szerinti méret, BB zár, ajtókilincs nélkül
A gyártó adatai
Invado Sp. z.o.o.
Dzielna st. Lesna 2
42793 Ciasna
biuro@invado.pl
5996025063821,5907276633503
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Dekorfólia |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Fehér |
| Vasalat: | Jobb |
| Él formája: | Lekerekített |
| Betét: | Méhsejt |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 2,07 m |
| Szélesség: | 70,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |



