Karpat kőris beltéri dekorfóliás MDF ajtó 7 cm-es blokk tokkal 73 cm x 207 cm
Cikkszám 4738399Termékleírás
Cikkszám 4738399
Dekorfóliás MDF ajtó szett. A szett tartalma: dekorfóliás ajtólap papírrács térkitöltéssel és MDF blokk tok 7 cm x 207 cm méretben. A blokk tok 7 cm - 12 cm között álltható tokká alakítható a tok toldó takaróléc megvásárlásával. Kilincs nélkül. Nyilásirány a szerelés pillanatában határozható meg ( megfordítható ajtónyitás ), attól függően, hogy melyik oldalra szerelik a pántokat.
A gyártó adatai
Workshop Doors s.r.l.
strada Principala 94
47460 com. Petelea, jud. Mures
kutassy.l@usiworkshop.ro
6425444006151
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Dekorfólia |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Kőris |
| Vasalat: | Bal és jobb |
| Betét: | MDF |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,7 kg |
| Magasság: | 2,07 m |
| Szélesség: | 73,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |





