Karpat üvegbetétes beltéri dekorfóliás MDF ajtó 7 cm-es blokk tokkal
Cikkszám 4738423Termékleírás
Cikkszám 4738423
Dekorfóliás MDF ajtó szett. A szett tartalma: dekorfóliás ajtólap papírrács térkitöltéssel és MDF blokk tok 7 cm x 207 cm méretben, pezsgőszürke színben. A blokk tok 7 cm - 12 cm között álltható tokká alakítható a tok toldó takaróléc megvásárlásával. Kilincs nélkül.
A gyártó adatai
Workshop Doors s.r.l.
strada Principala 94
47460 com. Petelea, jud. Mures
kutassy.l@usiworkshop.ro
6425444006182
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Dekorfólia |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Szürke premium |
| Vasalat: | Bal és jobb |
| Betét: | MDF |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 26,2 kg |
| Magasság: | 2,07 m |
| Szélesség: | 88,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |





