Keretes beltéri ajtólap Novara 10 Antracit 75 cm x 210 cm jobbos
Cikkszám 5171491Termékleírás
Cikkszám 5171491
Novara 10 keretes ajtólap, erős konstrukció és modern megjelenés.
A gyártó adatai
VOLTENO Sp.z o.o.
Leszno 40
06-300 Przasnysz
bok@volteno.pl
5906284456111
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Egyéb |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Antracit |
| Vasalat: | Jobb |
| Él formája: | Puha él |
| Betét: | MDF |
| Üvegbetét: | Üveg betéttel |
| Biztonsági üveg: | Biztonsági üveggel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32,0 kg |
| Magasság: | 2,06 m |
| Szélesség: | 72,8 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |



