Keretes beltéri ajtólap Quanto 10 PL jobbos
Cikkszám 5197934Termékleírás
Cikkszám 5197934
Keretes beltéri ajtólap Quanto 10 PL jobbos.
A gyártó adatai
VOLTENO Sp.z o.o.
Leszno 40
06-300 Przasnysz
bok@volteno.pl
5906641524507
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Egyéb |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Egyéb |
| Vasalat: | Jobb |
| Betét: | MDF |
| Üvegbetét: | Üveg betéttel |
| Biztonsági üveg: | Biztonsági üveggel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,5 kg |
| Magasság: | 2,03 m |
| Szélesség: | 84,4 cm |
| Mélység: | 3,8 cm |



