Lakkozott beltéri ajtólap Dori teli Fehér Tölgy 90 cm x 210 cm balos
Cikkszám 5171921Termékleírás
Cikkszám 5171921
Lakkozott beltéri ajtólap Dori teli Fehér tölgy 90 cm x 210 cm balos.
A gyártó adatai
VOLTENO Sp.z o.o.
Leszno 40
06-300 Przasnysz
bok@volteno.pl
5906284456609
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Tölgy fautánzat |
| Vasalat: | Bal |
| Betét: | Méhsejt |
| Üvegbetét: | Üvegbetét nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,5 kg |
| Magasság: | 2,06 m |
| Szélesség: | 87,8 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |






