Lemezelt beltéri ajtólap Zaria 4 / 4 Szürke Tölgy 75 cm x 210 cm jobbos
Cikkszám 5172036Termékleírás
Cikkszám 5172036
Lemezelt beltéri ajtólap Zaria 4/4 Szürke tölgy 75 cm x 210 cm jobbos.
A gyártó adatai
VOLTENO Sp.z o.o.
Leszno 40
06-300 Przasnysz
bok@volteno.pl
5906284456357
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Egyéb |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Világosszürke |
| Vasalat: | Jobb |
| Betét: | Méhsejt |
| Üvegbetét: | Üveg betéttel |
| Biztonsági üveg: | Biztonsági üveggel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 2,06 m |
| Szélesség: | 72,8 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |





